• İstanbul Mobilya Fuarı
  • 5-10 Kasım 2019
Kalan Süre

Haberler

Furniture İstanbul'a ilgi giderek artıyor

Türk ve dünya mobilya sektörü tarafından merakla beklenen, uluslararası mobilya sektörünün ticari dengelerini değiştirecek olan Furniture İstanbul Fuarı'na ilgi her geçen gün artıyor. En önemli mobilya markalarının yer aldığı, Türk mobilya sektörünün marka fuarı Furniture İstanbul için ayrılan fuar alanı neredeyse dolmak üzere.
 
Sen de Marka olmak İçin Markalarla Ol!
 
Türkiye'nin en büyük markaları ile aynı fuarda yer alacak olan mobilya üreticileri, Furniture İstanbul'un katılımcıları arasına girerek ürünlerini yurt dışına da pazarlama fırsatı yakalıyor. Mobilya sektörüne 15 yıldır fuar düzenleyen CNR Holding'in yerli ve yabancı alıcı datasından da faydalanacak olan firmalar, marka ve ürünlerinin uluslararası tanıtımında da bir adım öne geçmiş oluyor. Katılımcılar bu sayede, Furniture İstanbul'un bir parçası olarak büyükler kategorisinde yer alıp onların ziyaretçi gücünden de faydalanmayı hedefliyor.
 
Ürünlerinin yurt dışına da pazarlamak isteyen fuar katılımcıları, sıcak satış yapmanın yanı sıra yabancı markaların distribütörleri ve franchise firmaları ile ikili görüşmeler gerçekleştirerek yeni iş bağlantıları da kuracak.
 
 
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve MOSDER tarafından organize edilen Furniture İstanbul, 6 Kasım'da, ihracatın merkezi CNR EXPO Yeşilköy'de kapılarını açacak.