• İstanbul Mobilya Fuarı
  • 5-10 Kasım 2019
Kalan Süre

Haberler

Furniture İstanbul’da Loda Mobilya rüzgarı esecek!

Mobilya sektörünün en iyi markalarını bir araya getirecek olan Furniture İstanbul, 6 - 11 Kasım’da CNR Expo’da kapılarını açacak.
 
Modern dekorasyon anlayışının en önemli temsilcilerinden Loda Mobilya, sektörün kalbinin atacağı Furniture İstanbul Fuarı’nda yer alacak. Yenilikçi çizgisi, modern üretim ve pazarlama anlayışıyla Loda Mobilya, en son koleksiyonlarını ziyaretçileriyle buluşturacak.
 
CNR Expo’da gerçekleşecek olan fuarı değerlendiren Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “Biz Loda Mobilya olarak, hem mobilyacılık sektörünün gelişimi hem de yüksek düzeyde iş hacmi yaratacak uygun koşulları sağlaması adına fuar organizasyonlarını çok değerli buluyoruz. Yeni iş bağlantıları kurma, etkili tanıtım çalışmaları yürütme, rakipleri izleyebilme, yeni müşteri grupları ve pazarı tanıma şansı veren endüstrinin en prestijli fuarlarından Furniture İstanbul’un bir parçası olmaktan mutluyuz. Fuarın, sektöre dinamizm katacağı gibi tasarım ve strateji anlamında da vizyoner bir bakış açısı kazandıracağını düşünüyoruz.
 
Üstelik inovasyon ve tasarım odaklı bir organizasyon olmasıyla uluslararası arenada Türk mobilyacılığına getirilerinin yüksek olacağına inanıyoruz. Fuar, kapsamı itibariyle, ulusal olduğu kadar uluslararası boyutta da önemli gelişmeler sunacaktır. Özellikle bu yıl yurt dışından yoğun ziyaretçi bekliyoruz. Ülkemize döviz girdisi sağlayarak ekonomiye olumlu katkıları olacağı için fuarı bir fırsat olarak görüyoruz ” dedi.
 
 
“Yeni koleksiyonlarımız, ziyaretçileriyle bu fuarda buluşacak”
 
Yatırımları ve hedefleriyle ilgili konuşan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “Yakın zamanda yeni koleksiyonlara imza attık. Özgün bir anlayışla ele aldığımız bu koleksiyonlar, tasarım mobilya portföyümüze farklı bir soluk kazandırdı. Bu anlamda yeni ürünlerimiz Furniture İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşacak.
 
“Eviniz kendinizi ifade etmenin bir yoludur” felsefesini kendine rehber edinen Loda Mobilya, yüksek gusto ve rafine bir dizayn anlayışıyla oluşturduğu tasarımlarının yanı sıra yepyeni koleksiyonuyla 4. Hall A-01 standda olacak.