• İstanbul Mobilya Fuarı
  • 6-11 Kasım 2018
Kalan Süre

İletişim

  • Telefon: +90 212 465 74 74
  • Faks: +90 212 465 74 76-77
CNR HOLDİNG A.Ş.
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
Tic. Odası: İstanbul Ticaret Odası
Tic. Sicil No: 530508 / 478090
Vergi Dairesi: Bakırköy
Vergi No: 211 048 8676

Yurtiçi Satış Departmanı

Murat Şaroğlu

Fuarlar Grup Müdürü
Dahili: 2642
murat.saroglu@cnr.net

Ebru Yurttaş

Show Manager
Dahili: 2717
ebru.yurttas@cnr.net

Abdullah Sancar

Satış Yöneticisi
Dahili: 2506
abdullah.sancar@cnr.net

Ceren Balaban

Satış Yöneticisi
Dahili: 2766
ceren.balaban@cnr.net

Pazarlama Departmanı

Tufan Vardar

Pazarlama Müdürü
Dahili: 2834
tufan.vardar@cnr.net

Reklam Satış Departmanı

Kerem Yaman

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2435
kerem.yaman@cnr.net

İlker Mumcuoğlu

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2207
ilker.mumcuoglu@cnr.net

Yurtdışı Satış Departmanı

Balkan Ülkeleri ve Ortadoğu

Berkcan Yiğit

Satış Müdürü
Dahili: 3492
berkcan.yigit@cnr.net
Pakistan, Hindistan, Endonezya, Malezya, Sri Lanka, Singapur, Mısır, Fas, Güney Afrika

Döndü Karabıyık

Satış Müdürü
Dahili: 2595
dondu.karabiyik@cnr.net
İspanya, Fransa, Portekiz, Yunanistan ve Doğu Avrupa

Murat Paksuz

Ülke Sorumlusu
Dahili: 2681
murat.paksuz@cnr.net
Almanya, Avusturya, İsviçre ve İskandinavya

Tolga Yeniçeri

Ülke Sorumlusu
Dahili: 3361
tolga.yeniceri@cnr.net
İran

Farah Taghipour

Ülke Sorumlusu
Dahili: 2560
farah.taghipour@cnr.net
Çin, Kore, Tayland, Tayvan, Japonya

Emre Koç

Bölge Sorumlusu
Dahili: 2565
emre.koc@cnr.net
A.B.D., Kanada, Güney Amerika, Yeni Zelanda, Avusturalya
A.B.D., Kanada, Güney Amerika, Yeni Zelanda, Avusturalya

İletişim Formu

  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon:
  • Mesajınız:
  • Güvenlik Kodu: