• İstanbul Mobilya Fuarı
  • 5-10 Kasım 2019
Kalan Süre

İletişim

  • Telefon: +90 212 465 74 74
  • Faks: +90 212 465 74 76-77
CNR HOLDİNG A.Ş.
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
Tic. Odası: İstanbul Ticaret Odası
Tic. Sicil No: 530508 / 478090
Vergi Dairesi: Bakırköy
Vergi No: 211 048 8676

Yurtiçi Satış Departmanı

Murat Şaroğlu

Fuarlar Grup Müdürü
Dahili: 2642
murat.saroglu@cnr.net

Ebru Yurttaş Ünsal

Show Manager
Dahili: 2717
ebru.yurttas@cnr.net

Abdullah Sancar

Satış Yöneticisi
Dahili: 2506
abdullah.sancar@cnr.net

Muhammed Coşkun

Satış Müdürü
Dahili: 2193
muhammed.coskun@cnr.net

Çiğdem Tosun

Satış Müdürü
Dahili: 2858
cigdem.tosun@cnr.net

Seda Uzunca

Satış Uzmanı
Dahili: 2173
seda.uzunca@cnr.net

Ogün Taşkın

Satış Müdürü
Dahili: 2460
ogun.taskin@cnr.net

Pazarlama Departmanı

Seda Kocamaz

Pazarlama Müdürü
Dahili: 2434
seda.kocamaz@cnr.net

Reklam Satış Departmanı

Kerem Yaman

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2435
kerem.yaman@cnr.net

İlker Mumcuoğlu

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2207
ilker.mumcuoglu@cnr.net

Yurtdışı Departmanı

Yurtdışı Departmanı

Işıl Bandakçıoğlu

Yurtdışı Satış Direktörü
Dahili: 2134
isil.bandakcioglu@cnr.net

Ahmet Sucaklı

Satış Müdürü
Dahili: 2370
ahmet.sucakli@cnr.net

Murat Paksuz

Satış Müdürü
Dahili: 2681
murat.paksuz@cnr.net
Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu
İran

Farah Taghipour

İran Ülke Müdürü
Dahili: 2560
farah.taghipour@cnr.net

İletişim Formu

  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon:
  • Mesajınız:
  • Güvenlik Kodu: