• İstanbul Mobilya Fuarı
  • 6-11 Kasım 2018
Kalan Süre

Tasarım ve İnovasyon Odaklı Yaklaşım


 
Türkiye’nin en seçkin mobilya markalarının yer alacağı Furniture İstanbul 6-11 Kasım 2018 tarihleri arasında, ihracatın merkezi CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açacak.
 
Yeni koleksiyonların ilk kez sergileneceği, tasarım ve inovasyon odaklı bir yaklaşımla organize edilen Furniture İstanbul’un tanıtım ve pazarlama çalışmaları CNR Holding’in alanlarında uzman ekibinin yanı sıra Dubai ve Londra’daki ofisleri ve 128 yetkili acente ağı üzerinden yapılıyor. Türkiye’nin en kapsamlı alım heyeti organizasyonu ve B2B ikili iş görüşmelerinin yapılacağı Furniture İstanbul’un rekor ihracat hacmine de ulaşması bekleniyor.
 
Mobilya sektöründe bir markanın kimliğini oluşturan en önemli unsur tasarım ve inovasyondur. Sektörün gelişimini, yaratıcılığını ortaya koyacak olan Furnıture İstanbul, yeni koleksiyonların ilk kez sergilenmesine olanak sağlaması sebebiyle markalar, ziyaretçiler ve tüketiciler için ayrı bir önem taşıyor. Özgün fikirlerin, yenilikçi yaklaşımların, küresel pazarda fark yaratan en önemli unsurlardan olduğuna inanıyoruz.  Furnıture İstanbul‘u organize ederken tüm süreçleri tasarım ve inovasyon odaklı bir yaklaşımla ele alıyoruz.