• İstanbul Mobilya Fuarı
  • 5-10 Kasım 2019
Kalan Süre

Sektörün liderlerinden Furniture yorumları


Fuar dünyanın dört bir tarafından gelen yabancı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Birçok firmamıza farklı ülkelerden talep var.

Nuri Öztaşkın / Yataş

Bugün ikinci günümüz olmasına rağmen hala büyük bir yoğunluk yaşıyoruz. Katılımcı ve ziyaretçilerin geneli sektör oyuncularından oluşuyor. Bu nedenle görüşmeler bizim için çok olumlu geçiyor.

Dr. Levent Dandik / İdaş

Standımıza gösterilen yoğun ilgiden son derece memnunuz. Özellikle yurt dışından çok müşteri geldi ve müşterilerin hepsi de genel anlamda büyük toptancılar. Biz katılımdan dolayı, yoğunluktan dolayı gayet memnunuz.

Ubeytullah Güleç / Dizani Home

Standımıza ilgi yoğun. Özellikle perakende tüketicilerimiz aksesuarlarımıza ve yeni çıkardığımız mobilyalara güzel reaksiyonlar gösteriyorlar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bize bu imkanlar sağlandığı için CNR yönetimine de ayrıca teşekkür ediyoruz.

Kaan Şahin / Tepe Home

Fuarı genel anlamda güzel bulduk. Yoğun bir talep var. Hem perakende kanalı olsun, hem toptan, hem de ihracatçı kanalı olsun. Genel bir yoğunluk yaşıyoruz. İlk defa burada yapılmasına rağmen bayağı bir talep var. Biz de bu talepten gayet memnunuz şu anda.

Seyit Karahan / Kupa Genç Odası

Katılım yüksek ve yabancı müşteri sayısından çok memnunuz. Son iki günün de böyle verimli geçmesini umuyoruz.

Bülent Bayram / Laressa

Şu an gördüğüm kadarıyla da içeriye giren ziyaretçi sayısı yüzdeye vurduğumuzda %60’a varan bir yabancı kitleye hitap ediyoruz. Çok güzel projeler geliyor, çok güzel farklı ülkelere ihracat yapma olanağı sunuyorlar.

Onur Kıral / Fatih Kıral

Gayet verimli bir gün geçirdik. Gerek nihai tüketicilerden gerek B2B ziyaretçilerimizden olumlu yorumlar aldık. Güzel Bağlantılar kurduk. Bizim için verimli geçiyor, güzel geçiyor.

Handan Türkeli / Buka